شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات  به دقت ملاحظه فرمایید.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های این سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که به صورت میهمان یا کاربر ثبت نام کرده، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت علمی آموزشی روانشناسی اقدام نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات این سایت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سایت علمی آموزشی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد این سایت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را با ارسال ایمیل به مدیر سایت  لغو کنند.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

سایت علمی آموزشی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

همچنین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.master-phd.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

مشتریان در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری دارند.

کلیه محصولات موجود در سایت به صورت دانلودی است و پس از پرداخت قیمت، به صورت خودکار دانلود شروع میشود یا لینک دانلود در سایت به نمایش گذارده میشود.

- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق ایمیل به اطلاع خریدار میرساند. لینک دانلود نیز به صورت ۴۸ ساعت فعال به ایمیل خریدار ارسال میشود.

- در صورت بروز مشکل در پردازش خرید مانند عدم دانلود فایل ، مبلغ  پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

همچنین خریدار میتواند با ارسال ایمیل به سایت خواستار ارسال فایل خریداری شده از طریق پیوست به ایمیل باشد.

 

سایت علمی آموزشی به خریدار فرصت تست ۴۸ ساعته میدهد تا در صورت خرابی فایل دانلود شده، با ارسال ایمیل خواستار اصلاح لینک دانلود و ارسال مجدد آن شود.

 

محتوا

همه کاربران ثبت نام کرده و میهمان میتوانند درباره محصولات و مطالب موجود در سایت اظهار نظر کرده و بحث نمایند. سایت علمی آموزشی در انتشار یا حذف کامنت ها مختار است.

 

 https://master-phd.ir/index.php/about-us
يك آرزو: 
هميشه دوست داشتم يك منبع آنلاين فارسي در حوزه آموزش تخصصي روانشناسي ميبود تا دانشجويان نيازهاي آموزشي و پژوهشي خودشان را مرتفع سازند. اينجا، همانجا است.
علي نوري  
موسس سايت علمي آموزشي روانشناسي

اندیشه فاز یک خیابان دهم غربي كوچه سپند پلاك 12

 

مجوز

logo-samandehi
Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
بالا