پرسشنامه  راهبردهای خودتنظیمی عاطفی مارس

پرسشنامه راهبردهای خود تنظیمی عاطفی دارای 44 سوال است که ابعاد شناختی،رفتاری، تغییر موقعیت،تغییر عاطفه،کاهش خلق منفی و افزایش خلق مثبت را شامل می شود.

مولفه­ هاي اين پرسشنامه عبارتند از 1- شناختی 2- رفتاری 3- تغیی 4- موقعیت 5- تغییر عاطفه 6- کاهش خلق منفی 7- افزایش خلق مثبت. 

فايل پرسشنامه راهبردهاي خود تنظيمي عاطفي داراي روش نمره گذاري كلي و خرده مقياس­ها، اعتبار و پايايي، روش تفسير، رفرنس و دو مورد مقاله به عنوان بيس ميباشد. پرسشنامه در 6 صفحه به صورت WORD تنظيم شده است.

دانلود پرسشنامه راهبردهاي خود تنظيمي عاطفي

خودتنظيمي فرايندي است كه به موجب آن فرد ميتواند افكار، هيجانات و رفتارش را مطابق اهداف خود كنترل كند. خودتنظيمي فرايندهاي شناختي از قبيل شكل­گيري، توجه، نقشه كشيدن، طرح و وشع اجرايي را در برميگيرد (احدي، ابوالقاسمي و نريماني، 1389). تنظيم عاطفي براي اينكه ما در ميان تغييرات عمده­اي كه با افزايش سن اجتناب ناپذير هستند، سازگار باشيم از اهميت بالايي برخوردار است (گروس، 1998؛ به نقل از استرانگ من، 2006). راهبردهايي كه افراد براي تنظيم عواطف خود از آن استفاده ميكنند، ميتواند موجب ارتقاي سطح سلامت انسانها در ابعاد مختلف زيستي، رواني، اجتماعي و اخلاقي شود و از اين طريق كيفيت زندگي و كارآيي آنها افزايش دهد (صالحي موركاني، 1385). تحقيقات نشان ميدهد كه تنظيم هيجان با پيدايش پرخاشگري و اختلالات رفتار آشفته ارتباط دارد و افراد مبتلا به مشكلات تنظيم هيجاني گرايش بيشتري به خطرپذيري و انجام رفتارهاي خطرناك نشان ميدهند (اسچرودر و گوردون، 2002).

پرسشنامه راهبردهای خودتنظیمی عاطفی
پرسشنامه  راهبردهای خودتنظیمی عاطفی فايل خريداري شده به صورت سيستمي براي شما ايميل ميشود. همچنين پس از خريد به صفحه دانلود نيز هدايت خواهيد شد. چنانچه در دانلود فايل دچار مشكل شديد ميتوانيد در ابتدا نام فايل خريداري شده و ايميل خود را به شماره 09120379513 پيامك كنيد. حداكثر در 4 ساعت فايل به شما به صورت مستقيم ايميل خواهد شد. در صورتيكه فايل ارسال نشد ميتوانيد به صورت مستقيم تماس حاصل فرماييد.
توضیحات بیشتر
قیمت : 8000 تومان

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 https://master-phd.ir/index.php/about-us
يك آرزو: 
هميشه دوست داشتم يك منبع آنلاين فارسي در حوزه آموزش تخصصي روانشناسي ميبود تا دانشجويان نيازهاي آموزشي و پژوهشي خودشان را مرتفع سازند. اينجا، همانجا است.
علي نوري  
موسس سايت علمي آموزشي روانشناسي

اندیشه فاز یک خیابان دهم غربي كوچه سپند پلاك 12

 

مجوز

logo-samandehi
Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
بالا