پرسشنامه وجدان كاري

 پرسشنامه وجدان كاري شامل 16 سؤال از  پرسشنامه پنج عاملی شخصیت کاستا و مک کرا می باشد؛ 8 سؤال از این پرسشنامه مربوط به زیر مقیاس قابلیت اتکا (براي مثال من فرد بسیار شایسته و کارآیی می باشم) است و 8 سؤال دیگر، زیرمقیاس موفقیت مداري (براي مثال من براي دستیابی به اهداف خود سخت تلاش می کنم) را می سنجد.

 

 

اطلاعات کلی پرسشنامه روش های کنار آمدن لازاروس

 

مخاطبان: متخصصان و دانشجويان روانشناسي، علوم تربيتي

روش نمره گذاری: دارد

روش تفسیر: دارد

اعتبار و پایایی ايراني: دارد

مولفه ها و سوالات مرتبط با هر مولفه: مشخص شده است.

رفرنس: دارد

تعداد سوال: 16 سوال

محتويات بسته دانلودي: يك فايل  pdf و word

تعداد صفحه: 5 صفحه

قیمت: 7000

 

نحوه خريد: به  صورت آنلاین ميتوانيد پرسشنامه وجدان كاري را تهيه فرماييد:

خريد آنلاين: بر روی دكمه  خريد و دانلود  کلیک کنید. به صفحه ای هدایت می شوید که باید در آنجا ايميل خود را وارد کنید، پس از آن دکمه پرداخت و دانلود فايل را بزنید تا به صفحه ی فاكتور خريد هدايت شويد. سپس دكمه پرداخت را كليك كنيد تا به صفحه پرداخت بانكي بانك پاسارگاد هدايت شويد. پس از پرداخت موفق به صفحه دانلود هدايت ميشويد كه در همان صفحه شماره فاكتور و تراكنش نيز براي شما قابل رويت ميباشد كه آن را يادداشت فرماييد.

ضمنا فاكتور خريد و لينك دانلود نيز به ايميل شما ارسال ميگردد.

 

خرید و دانلود

 

  

 

مولفه پرسشنامه وجدان كاري

1- مقياس قابليت اتكا

2-  موفقيت مداري

 

     خرید و دانلود

 

تعريف وجدان كاري

 وجدان کاری را می­توان رضایت قلبی و التزام عملی نسبت به وظایف تعیین شده برای انسان تعریف کرد با این شرط که بدون هرگونه سیستم نظارتی، شخص وظایف خود را به بهترین نحو ممکن به انجام رساند .وجدان کاری به عنوان عاملی مهم که باعث ایجاد نظم در کار و حس انجام وظیفه در افراد می­شود. توجه به مفهوم وجدان کاری در سازمان­ها، توجه به اخلاق و روابط انسانی است، زیرا اخلاق، تعهد ایجاد می­کند و باعث می­شود که افراد نسبت به وظایف و رفتار شغلی خود به بهترین شکل و بدون وجود عامل کنترل خارجی حساس  باشند. وجود وجدان کاری در یک سازمان باعث افزایش سطح بهره ­وری، تحقق توسعه پایدار، تحول فرهنگی انسان، ثبات مدیریت و نظم اقتصادی می­گردد. وجدان کاری عبارت است از احساس تعهد درونی به منظور رعایت الزاماتی که در ارتباط با کار مورد توافق قرار گرفته است، به عبارت دیگر منظور از وجدان کاری رضایت قلبی، تعهد و التزام عملی نسبت به وظیفه­ هایی است، که قرار است انسان آنها را انجام دهد، به گونه ­ای که اگر بازرس و ناظری نیز بر فعالیت او نظاره ­گر نباشد، باز هم در انجام وظایف قصوری روا نخواهد داشت(روزبهانی و همکاران، 1396).

 

ضمانت محصول:

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 https://master-phd.ir/index.php/about-us
يك آرزو: 
هميشه دوست داشتم يك منبع آنلاين فارسي در حوزه آموزش تخصصي روانشناسي ميبود تا دانشجويان نيازهاي آموزشي و پژوهشي خودشان را مرتفع سازند. اينجا، همانجا است.
علي نوري  
موسس سايت علمي آموزشي روانشناسي

اندیشه فاز یک خیابان دهم غربي كوچه سپند پلاك 12

 

مجوز

logo-samandehi
Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
بالا