پروتکل زوج درمانی

زوجها باهم و یا به تنهایی ممکن است برای حل طیف پراکنده ای از مسایل درصدد زوج درمانی برایند.

این عده ممکن است به علت فراوانی یا شدت جر و بحث ها، مساله خاص یا مجموعه ای از مسایلی که قادر به حل آن نیستند، ناخشنودی از ارتباط جنسی و یا صرفا گزارش نارضایتی مبهم از ارتباط باهم، درصدد شرکت در برنامه زوج درمانی برآیند.

 

مسایل زناشویی، همچنین ممکن است دلیلی برای درمان فردی زن یا شوهر باشد. درچنین مواردی، احتمالا یا یکی از طرفین از همراهی با طرف دیگر که به متخصص مراجعه کرده است، امتناع کرده است و یا اینکه فرد مراجعه کننده، مسایل زناشویی را به خودی خود علت مشکلات جاری خود نمیداند.

 

یکی از رویکردهای مهم در زمینه زوج درمانی، رویکرد یکپارچه نگر میباشد. انگیزه اصلی رویکرد  یکپارچگه نگر، علاقه به جستجو فراسوی رویکردهای تک مکتبی است برای پی بردن به این موضوع که از رویکردهای دیگر چه میتوان آموخت و درمان جویان چگونه میتوانند از آن بهرمند شوند. هدف از این کار افزایش اثربخشی و کارایی رواندرمانی است. مشخصه جنبش یکپارچگه نگر آنگونه که امروزه نامیده میشود بررسی آزاد و علاقه به گفتمان فرانظری است.

 

معرفی پروتکل زوج درمانی با رویکرد یکپارچه نگر

پروتکل مربوطه شامل 12 جلسه 90 دقیقه ای است و از رویکرد یکپارچه نگر به بررسی و درمان مشکلات زناشویی (زوج درمانی) می­پردازد.

 

همچنین با خرید پروتکل مربوطه، پاورپوینت فرایند زوج درمانی بوئن را به عنوان هدیه دریافت خواهید نمود.

 

پشتيباني محصول: در صورت عدم دانلود با شماره 09120379513 تماس بگيريد.

 

گارانتي بازگشت وجه: چنانچه محصول خريداري شده مورد رضايت شما نبود كافيست با شماره تلفن 09120379513 تماس حاصل كنيد. مبلغ شما همان روز عودت داده ميشود و سوالي نيز پرسيده نخو

پروتکل زوج درمانی با رویکرد یکپارچه نگر
پروتکل زوج درمانی با رویکرد یکپارچه نگردانلود رايگان
توضیحات بیشتر
قیمت : 0 تومان

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 https://master-phd.ir/index.php/about-us
يك آرزو: 
هميشه دوست داشتم يك منبع آنلاين فارسي در حوزه آموزش تخصصي روانشناسي ميبود تا دانشجويان نيازهاي آموزشي و پژوهشي خودشان را مرتفع سازند. اينجا، همانجا است.
علي نوري  
موسس سايت علمي آموزشي روانشناسي

اندیشه فاز یک خیابان دهم غربي كوچه سپند پلاك 12

 

مجوز

logo-samandehi
Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
بالا