پروتکل درمان فردی و گروهی وسواس فکری با رویکرد شناختی

مولفه مهم رفتار درمانی شناختی برای وسواس ها و اجبارها"رویارویی همراه با جلوگیری از پاسخ " است. چنین روشی مستلزم این سات که با وسواس ها روبه رو شوید در عین حال که درگیر اجبارها، خنثی سازی ، اجتناب و راهبردهای کنترل فکر نشوید.

 

وسواس ها می توانند به سه شکل به ذهن خطور کنند:1-کلمات حاکی از شک ها و تردیدها ("چی می شود اگر...؟ اگر این کار را انجام داده باشم چی؟.....اگر این گونه بودم چی؟.....) 2- تصاویر ذهنی (مثل خطور یک عکس یا تصویر ناگهانی در ذهن) 3-تکانه ها (یا میل ناگهانی برای انجام کاری).

رویکرد درمانی مورد نظر ما رفتار درمانی شناختی است. آماج اصلی رفتار درمانی شناختی دو مولفه زیر است:1-معنایی که به افکار وسواسی می دهید( ارزیابی شناختی از افکار) 2-واکنشی که در قبال این افکار بروز می دهید( مثل اجتناب ها، اجبارها ، خنثی سازها یا راهبردهای کنترل فکر).

 

پروتکل درمان فردی و گروهی وسواس فکری با رویکرد شناختی

پروتکل مربوطه که از اثار دکتر پوردن و کلارک جمع آوری گردیده است شامل 25 نوع تمرین شناختی برای درمان وسواس فکری است که میتوان به صورت فردی و گروهی اجرا کرد.  

پشتيباني محصول: در صورت عدم دانلود با شماره 09120379513 تماس بگيريد.

 

گارانتي بازگشت وجه: چنانچه محصول خريداري شده مورد رضايت شما نبود كافيست با شماره تلفن 09120379513 تماس حاصل كنيد. مبلغ شما همان روز عودت داده ميشود و سوالي نيز پرسيده نخواهد شد.

پروتکل وسواس فکری
پروتکل وسواس فکریدر صورت عدم دانلود با شماره 09372373774 تماس حاصل فرمایید.
توضیحات بیشتر
قیمت : 19000 تومان

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 https://master-phd.ir/index.php/about-us
يك آرزو: 
هميشه دوست داشتم يك منبع آنلاين فارسي در حوزه آموزش تخصصي روانشناسي ميبود تا دانشجويان نيازهاي آموزشي و پژوهشي خودشان را مرتفع سازند. اينجا، همانجا است.
علي نوري  
موسس سايت علمي آموزشي روانشناسي

اندیشه فاز یک خیابان دهم غربي كوچه سپند پلاك 12

 

نماد

مجوز

logo-samandehi
Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
بالا