پروتکل درمان گروهی افسردگی به روش اکت

افسردگی: هر انسانی در مقاطعی از سن خود ممکن است افسردگی را تجربه کند. این بیماری میتواند سلامت جسمانی، احساسات، رفتار و سلامت روحی انسان­ها را تحت الشعاع قرار دهد.

علائمی مانند غم و اندوه، احساس بی ارزشی، دشواری در تمرکز، عدم توانایی در اندیشیدن، احساس گناه، بی خوابی، احساس شکست و بسیاری از نشانه های خطرناگ دیگر در انسانهای افسرده قابل مشاهده است. در حال حاضر افسردگی چهارمین بیماری شایع در جهان محسوب میشود و بر اساس آمار اعلام شده از سوی سازمان بهداشت جهانی 340 میلیون نفر در جهان از افسردگی رنج میبرند و طبق برآوردهای انجام شده پیش بینی میشود تا سال 2020 این بیماری به دومین بیماری شایع در جهان بدل میشود.

درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد (اکت): درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد در مخالفت با فرضیه بهنجار بودن سالم روانشناسی غرب این فرض را دارد که فرایندهای روانشناختی ذهن انسان اغلب مخرب و موجب رنج روانشناختی هستند. کاهش علامت هدف درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد نیست. چنین موضعی بر این باور است که تلاش مداوم برای خلاص شدن از شر علائم خود میتواند اختلال بالینی ایجاد کند. اثرات درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد تاحدی و گاهی به طور کامل به وسیله تغییرات در فرایندهای روانی واسطه حاصل میشود. و اخیرا فراتحلیل مولفه های این نوع درمان، اثربخشی متوسط و تا خیلی زیاد آن را در مشکلات خانواده و روانی تایید کرده است. هدف درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد کاهش، تنظیم و یا از بین بردن مشکلات عاطفی و تقلیل نشانه های عاطفی، شناختی، جسمی و رفتاری مشکلات میباشد که در نهایت منجر به افزایش بهزیستی و کمک به عملکرد بهتر در زندگی افراد میشود.  

پروتکل درمان گروهی افسردگی به روش اکت

پروتکل درمان گروهی افسردگی به روش اکت توسط رابرت زاتل و استیو هایز در 12 جلسه تدوین گردیده است که توسط سایت علمی آموزشی روانشناسی ترجمه گردیده است.

رفرنس اصلی پروتکل ذکر گردیده است. 

متن اصلی توسط مترجم روانشناس ترجمه گردیده است.

جلسات به ترتیب هدف، فرایند و تمرینات خانگی به طور کامل شرح داده شده و ساختار رعایت شده است.

تعداد صفحه: 22 صفحه

نوع فایل: PDF-WORD

پس از پرداخت آنلاین به صفحه دانلود هدایت میشوید و به ایمیل شما نیز ارسال میشود(توصیه میشود پس از پرداخت از صفحه دانلود فایل را دانلود نمایید).

پشتيباني محصول: در صورت عدم دانلود با شماره 09120379513 تماس بگيريد.

 

گارانتي بازگشت وجه: چنانچه محصول خريداري شده مورد رضايت شما نبود كافيست با شماره تلفن 09120379513 تماس حاصل كنيد. مبلغ شما همان روز عودت داده ميشود و سوالي نيز پرسيده نخواهد شد.

پروتکل درمان گروهی افسردگی به روش اکت
پروتکل درمان گروهی افسردگی به روش اکتدر صورت عدم دانلود با شماره 09120379513 تماس بکیرید
توضیحات بیشتر
قیمت : 30000 تومان
میزان تخفیف : 1000 تومان
مبلغ قابل پرداخت : 29000 تومان

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 https://master-phd.ir/index.php/about-us
يك آرزو: 
هميشه دوست داشتم يك منبع آنلاين فارسي در حوزه آموزش تخصصي روانشناسي ميبود تا دانشجويان نيازهاي آموزشي و پژوهشي خودشان را مرتفع سازند. اينجا، همانجا است.
علي نوري  
موسس سايت علمي آموزشي روانشناسي

اندیشه فاز یک خیابان دهم غربي كوچه سپند پلاك 12

 

نماد

مجوز

logo-samandehi
Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
بالا