پروتكل آموزش طرحواره درماني

مفهومی که نام طرحواره درمانی از آن گرفته شده است، یعنی طرحواره، واژه ای با ریشه یونانی است که به یک الگو یا ساختار سازمان دهی شده اشاره دارد که به ایجاد نظم در مجموعه پیچیده ای از محرک ها و تجربیات کمک می کند. 

 

طرحواره درمانی در نتیجه تلاش های یانگ و همکارانش برای درمان موثر مبتلایان به اختلال شخصیت و هم چنین بیمارانی که به شناخت درمانی کلاسیک جواب نداده اند یا دچار عود شده اند، شکل گرفت. این درمان مبتنی بر مدلی تلفیقی و رویکردی ساختارمند و سازمان یافته است.به سبب همین  تلفیق، با مدل های درمانی دیگر مانند شناختی، روان پویشی، روابط موضوعی و گشتالت، هم پوشانی دارد و در عین حال با هیچ رویکرد درمانی به طور کامل مطابقت ندارد. 

زمانی که نیازهای متعارف و سالم تحولی در دوران کودکی برآورده نشوند، طرح واره های ناسازگار شکل می گیرند. در واقع طرحواره های ناسازگار، سازه های روان شناختی مشتمل بر باورهای ما درباره خودمان، دنیا و افراد دیگر هستند که در نتیجه تعامل بین ناکامی نیازهای اساسی دوران کودکی، خلق وخوی فطری و محیط اولیه به وجود می آیند.

معرفي پروتكل آموزش طرحواره درماني:

پروتكل آموزش طرحواره درماني شامل 1- مباني نظري طرحواره درماني، 2- مراحل تغيير در طرحواره­ ها، 3- جلسات اموزش طرحواره درماني (5 جلسه به همراه تشريح كامل فرايند و محتوا)، 4- جلسات كار تجربي بر روي طرحواره بيماران ميباشد. اين مجموعه به حد لازم طرحواره درماني را آموزش مي­دهد و براي دانشجوياني كه براي كار تحقيقي يا درماني نياز به پروتكل آموزشي طرحواره درماني دارند مفيد ميباشد.  پروتكل آموزش طرحواره درماني از تاليفات رفائلی ، برنستین، یانگ، جان فارل ، نیل ریس، ایدا شاو و جفری یانگ گردآوري شده است.

پشتيباني محصول: در صورت عدم دانلود با شماره 09120379513 تماس بگيريد.

 

گارانتي بازگشت وجه: چنانچه محصول خريداري شده مورد رضايت شما نبود كافيست با شماره تلفن 09120379513 تماس حاصل كنيد. مبلغ شما همان روز عودت داده ميشود و سوالي نيز پرسيده نخواهد شد.

پروتكل آموزش طرحواره درماني
پروتكل آموزش طرحواره درمانيپروتكل آموزش طرحواره درماني از تاليفات رفائلی ، برنستین، یانگ، جان فارل ، نیل ریس، ایدا شاو و جفری یانگ گردآوري شده است. در صورت عدم دانلود با شماره 09120379513 تماس بگيريد.
توضیحات بیشتر
قیمت : 30000 تومان
میزان تخفیف : 3000 تومان
مبلغ قابل پرداخت : 27000 تومان

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 https://master-phd.ir/index.php/about-us
يك آرزو: 
هميشه دوست داشتم يك منبع آنلاين فارسي در حوزه آموزش تخصصي روانشناسي ميبود تا دانشجويان نيازهاي آموزشي و پژوهشي خودشان را مرتفع سازند. اينجا، همانجا است.
علي نوري  
موسس سايت علمي آموزشي روانشناسي

اندیشه فاز یک خیابان دهم غربي كوچه سپند پلاك 12

 

نماد

مجوز

logo-samandehi
Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
بالا