پروتکل درمان خیانت زناشویی

روتکل درمان خیانت زناشویی از رفرنس ­هاي معتبر و به روز اقتباس گرديده و دانشجويان و درمانگران ميتوانند با استفاده از اين پروتكل اقدام به درمان فردي و آموزش­ گروهي درمان خيانت زناشويي بكنند. اين پروتكل جلسه بندي نشده است بلكه چارچوب بندي و ساختار مناسبي دارد كه به صورت گروهي ميتوان هر فصل را در يك يا دو جلسه آموزش داد كه به ترتيب ميتوان در 10 جلسه آموزش داد.

 

 

براي درمان فردي نيز ميزان پيشرفت مراجعان تعيين كننده تعداد جلسات خواهد بود. ولي ميتوان  حداقل 5 و حداكثر 10 جلسه را براي پيشبرد پروتكل درمان خيانت زناشويي تعيين كرد.

 

پروتكل  درمان خيانت زناشويي در 21 صفحه تنظيم شده است و نوع فايل word و pdf ميباشد كه در يك فايل زيپ قرار دارد. براي باز كردن فايل نيازي به نرم افزار خاصي نيست. چنانچه بخواهيد فايل را در گوشي مشاهده كنيد نياز است اپليكيشين زيپ از قبيل (winrar) بر روي گوشي نصب شده باشد.

 

اطلاعات کلی پروتكل درمان خيانت زناشويي

مخاطبان: متخصصان حوزه روانشناسي و نيز زوجيني كه نياز به آموزش در خصوص روشهاي پيشگيري از بروز خيانت زناشويي دارند. 

 

مطالب آموزشي و محتواي پروتكل: پروتكل آموزش در 10 جلسه تدوين شده است كه هر جلسه شامل توضيحات كامل نحوه شروع جلسه، اهداف آموزشي، مطالب آموزشي براي زوجين ميباشد. 

 

محتويات بسته دانلودي: يك فايل word و pdf كه در قالب زيپ قابل دانلود است.  

 

تعداد صفحات: 21 صفحه

 

رفرنس: دارد

 

 نحوه خريد: به صورت  آنلاين ميتوانيد پروتكل درمان خيانت زناشويي را تهيه فرماييد:

1- خريد آنلاين: بر روی دكمه  خريد و دانلود  کلیک کنید. به صفحه ای هدایت می شوید که باید در آنجا ايميل خود را وارد کنید، پس از آن دکمه ی پرداخت و دانلود فايل را بزنید تا به صفحه ی فاكتور خريد هدايت شويد. سپس دكمه پرداخت را كليك كنيد تا به صفحه پرداخت بانكي بانك پاسارگاد هدايت شويد. پس از پرداخت موفق به صفحه دانلود هدايت ميشويد كه در همان صفحه شماره فاكتور و تراكنش نيز براي شما قابل رويت ميباشد كه آن را يادداشت فرماييد.

ضمنا فاكتور خريد و لينك دانلود نيز به ايميل شما ارسال ميگردد.

 

 

 

 

 هر جلسه از پروتكل درمان خيانت زناشويي شامل چه مواردي است؟

جلسه اول: آموزش درباره احساساتي كه پس از خيانت زناشويي رخ ميدهد و اينكه چرا افراد باور نميكنند ممكن است اين اتفاق براي آنها نيز رخ دهد.  

احساساتي كه زوجين پس از خيانت برايشان رخ ميدهد اينگونه است:

«هرگز دیگر نمی‌توانم به او اعتماد کنم.» 

 

وقتی زوجی چنین هیجانات شدیدی را تجربه می‌کنند، پرسش اساسی این است که آیا بهبود اوضاع و رفع اختلافات زناشویی امکان پذیر است؟ حتی در صورت بهبود، آیا قادریم با خاطره این خیانت به زندگی مشترک ادامه دهیم؟ آیا می‌توانیم دوباره عاشق یکدیگر شویم؟ باور بهبود در زندگی زناشویی خیانت دیده بسیار مشکل است.

 

همسرانی که تجربه خیانت ندارند اغلب در ابتدا بسیار به همسرشان اعتماد می‌کنند. آن‌ها باور نمی‌کنند که روزی همسرشان به آنان خیانت کنند. اغلب می‌گویند: چنین چیزی هرگز برای من رخ نخواهد داد.

 

اما خطر بی وفایی در اغلب ازدواج‌ها وجود دارد. صدها مراجعه کننده وجود داشته است که باورهای مذهبی و اخلاقی نیرومندی داشته‌اند اما قادر به مقاومت در مورد این مساله نبودند. یعنی مقاومت در برابر بی وفایی غیر ممکن است. در واقع خیانت زناشویی به معنی ورشکستگی ارزشهای اخلاقی رشد یافته نیست، بلکه ارزشهای شخصی است که برای هماهنگی با جریان بی وفایی تغییر می‌کند.

 

همسری که به او خیانت شده احساس می‌کند که داخل گودالی افتاده است و فریاد زنان کمک می‌طلبد. احساساتش میان میل به جدایی و تلاش برای نجات ازدواجشان به شدت در نوسان است. بدترین افسردگی را تجربه می‌کند و حتی قادر به خوابیدن نیست.

 

جلسه دوم: تعريف انواع خيانت زناشويي، علت شروع خيانت زناشويي و نحوه شكل گيري ان. 

 

جلسه سوم: تعريف بانك عشق، چرايي پرداختن به بانك عشق بعنوان يكي از مهمترين عوامل پيشگيري از خيانت زناشويي.

 

جلسه چهارم تا دهم: شروع درمان خيانت زناشويي با پرداختن به نحوه جدايي و اصول آن، بهبود  روابط  زناشويي، آموزش شيوه گفتگوي زناشويي، آموزش نحوه ارضا نيازهاي عاطفي طرفين.

 

 

این پروتكل برای چه نوع زوجيني مناسب است؟

این پروتكل درماني براي همه زوجين مناسب و ضروري است. چه افرادي كه فكر ميكنند هيچ وقت نه خيانت ميكنند و نه همسرشان خيانت ميكند و چه آنهايي كه در آستانه خيانت هستند و چه آنهايي كه فكر ميكنند همسرشان به شان خيانت ميكند. 

 

اين آموزش ميتواند به زوجين كمك كند از بروز خيانت هاي زناشويي جلوگيري كند و نيز علاوه بر آن با اموزش هايي كه ارائه ميكند ميتواند به بهبود روابط عاطفي و زناشويي زوجين شود. 

 

پكيج آموزش درمان خيانت زناشويي با استفاده از جديدترين متد روز روانشناسي تهيه گرديده است كه افراد كه توانايي مالي پرداخت هزينه هاي مشاوره را ندارند و يا به هر دليلي نميتوانند حضوري تحت درمان قرار گيرند ميتوانند با تهيه اين پكيج اقدام به بهبود روابط خود نمايند.

 

فايل خريداري شده به صورت سيستمي براي شما ايميل ميشود. همچنين پس از خريد به صفحه دانلود نيز هدايت خواهيد شد. چنانچه در دانلود فايل دچار مشكل شديد ميتوانيد در ابتدا نام فايل خريداري شده و ايميل خود را به شماره 09120379513 پيامك كنيد. حداكثر در 4 ساعت فايل به شما به صورت مستقيم ايميل خواهد شد. در صورتيكه فايل ارسال نشد ميتوانيد به صورت مستقيم تماس حاصل فرماييد.

 

 

 

پشتيباني محصول: در صورت عدم دانلود با شماره 09120379513 تماس بگيريد.

 

گارانتي بازگشت وجه: چنانچه محصول خريداري شده مورد رضايت شما نبود كافيست با شماره تلفن 09120379513 تماس حاصل كنيد. مبلغ شما همان روز عودت داده ميشود و سوالي نيز پرسيده نخواهد شد.

پروتکل درمان خیانت زناشویی
پروتکل درمان خیانت زناشوییفايل خريداري شده به صورت سيستمي براي شما ايميل ميشود. همچنين پس از خريد به صفحه دانلود نيز هدايت خواهيد شد. چنانچه در دانلود فايل دچار مشكل شديد ميتوانيد در ابتدا نام فايل خريداري شده و ايميل خود را به شماره 09120379513 پيامك كنيد. حداكثر در 4 ساعت فايل به شما به صورت مستقيم ايميل خواهد شد. در صورتيكه فايل ارسال نشد ميتوانيد به صورت مستقيم تماس حاصل فرماييد.
توضیحات بیشتر
قیمت : 40000 تومان

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 https://master-phd.ir/index.php/about-us
يك آرزو: 
هميشه دوست داشتم يك منبع آنلاين فارسي در حوزه آموزش تخصصي روانشناسي ميبود تا دانشجويان نيازهاي آموزشي و پژوهشي خودشان را مرتفع سازند. اينجا، همانجا است.
علي نوري  
موسس سايت علمي آموزشي روانشناسي

اندیشه فاز یک خیابان دهم غربي كوچه سپند پلاك 12

 

مجوز

logo-samandehi
Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
بالا