آموزش اجرا و تفسیر نقاشی کودکان

تفسیرهایی که معمولاً از آثار هنری به عمل می­آید، بیانگر ویژگی­های متفاوت هنرمند و آنچه آفریده است تلقی می­شود.

چنانچه همر (Hammer) اظهار می­دارد؛ هنگامی‌که هنرمند تصویری را نقاشی می­کند او دو چیز را می­کشد، خودش و مدل را. آموزش اجرا و تفسیر نقاشی کودکان.

تفسیر نقاشی عمدتاً به نظریه روان تحلیل­گری مبتنی است. یکی از فرض­های اساسی این شیوه آن است که بسیاری از جنبه­ های مهم شخصیت از طریق خود-سنجی هشیارانه به دست نمی­آید و لذا پرسش‌نامه‌ها برای این منظور ارزش محدودی دارند. آموزش اجرا و تفسیر نقاشی کودکان.

فرد از طریق خلق آثار سمبلیک، مضمون­ها، پویایی­ ها و نگرش­های مهمی را به تصویر می­کشد. نظریه روان تحلیل­گری همچنین فرض می­کند که نه تنها این بیان سمبلیک امکان‌پذیر است، بلکه ادراک­ها و پاسخ­های فرد به جهان خود نیز در عمل بر اساس ویژگی­ها و نیروهای درونی تعیین می‌شود. آم

وزش اجرا و تفسیر نقاشی کودکان.

وقتی‌که از شخص خواسته می­شود یک محرک بدون ساخت را تفسیر کند، جلوه­های این پویایی­ های درونی که در مورد هر فرد ویژگی­های خاص خود را دارد، به‌احتمال‌زیاد به وقوع بپیوندند. چنانچه همین امر هنگامی‌که شخص روی یک کاغذ سفید نقاشی می­کند نیز جلوه‌گر می­شود. این فرافکنی جنبه ­های درونی، به‌احتمال‌زیاد تصورهای ذهنی، احساسات، افکار، و خاطرات اضطراب‌انگیز را شامل می­شود. شخص با برون­ریزی حالت­های درونی به جهان خارج، بین خود و تصورهای ذهنی اضطراب‌انگیز حصاری می­کشد و بدین ترتیب موقتاً اضطراب را کاهش می­دهد. فهم این فرافکنی می­تواند زمینه ­ها، تعارض­ها و پویایی‌های درونی شخص را آشکار سازد.

 

نقاشی­های فرافکنی فنون بیانی هستند، زیرا جنبه­ هایی از خصایص شخص را هنگامی‌که به‌گونه‌ای از فعالیت­ می­پردازد نشان می­دهند. نمونه­ های دیگری از فنون بیانی عبارت‌اند از تفسیر بازی نقش، نمایش، بازی کودکان، یا فهم معنای پنهان لطیفه­ گویی. آمو

زش اجرا و تفسیر نقاشی کودکان.

معرفی مجموعه آموزش اجرا و تفسیر نقاشی کودکان

این مجموعه شامل::::

آموزش اجرا و تفسیر آزمون خانه، درخت و آدم

آموزش تفسیر نقاشی با موضوع خانواده

آموزش اجرا و تفسیر نقاشی کودکان

 

شما با مطالعه این مجموعه میتوانید به راحتی آزمون نقاشی را اجرا و تفسیر نمایید.

آموزش اجرا و تفسیر نقاشی کودکان
آموزش اجرا و تفسیر نقاشی کودکانمجموعه آموزشی کاملا استاندارد می¬باشد و از سوی سایت علمی آموزشی روانشناسی ضمانت می¬شود ( کیفیت این فایل تضمین شده است درصورت هرگونه مشکل یا نارضایتی احتمالی مبلغ شما بازگردانده می شود).
توضیحات بیشتر
قیمت : 10000 تومان

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 https://master-phd.ir/index.php/about-us
يك آرزو: 
هميشه دوست داشتم يك منبع آنلاين فارسي در حوزه آموزش تخصصي روانشناسي ميبود تا دانشجويان نيازهاي آموزشي و پژوهشي خودشان را مرتفع سازند. اينجا، همانجا است.
علي نوري  
موسس سايت علمي آموزشي روانشناسي

اندیشه فاز یک خیابان دهم غربي كوچه سپند پلاك 12

 

مجوز

logo-samandehi
Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
بالا