از كجا شروع شد:

زماني كه دانشجو بودم (بين سال هاي 85 تا 90) براي تهيه پرسشنامه ميبايست تا خيابان ويلا ميرفتم و از انتشارات مربوطه پرسشنامه چاپ شده را خريد ميكردم، ضمن اينكه در خيلي از مباحث جديد نيز پرسشنامه نداشت. لذا پس از اتمام تحصيل در سال 94 با تشويق همسرم براي ايجاد بانك پرسشنامه كه به صورت آنلاين خدمات ارايه دهد اقدام به راه اندازي اين سايت ي كردم. ولي باتوجه به اينكه در آن موقع سايت­هاي مشابه در زمينه پرسشنامه وجود  داشت، هدف اصلي من تهيه پروتكل هاي درمان گروهي و فردي روانشناسي براي مرتفع ساختن نيازهاي پژوهشي دانشجويان دوره ارشد شد.

 

درباره من:

من علي نوري هستم ولي در خانه عليرضا صدايم ميكنند. در رشته هاي آمار و روانشناسي تحصيل كردم و علاقه بسيار به تحقيق در حوزه روانشناسي دارم.

پدرم كارگر نانوايي بود (اكنون بازنشسته است) و مادرم نيز خانه داري بود كه گليم نيز ميبافت. من، خواهرم و برادرم هم در كودكي گليم ميبافتيم.

در سال 1394 با همسرم ليلا، آشنا شدم و همان سال نيز ازدواج كرديم و اكنون يك فرزند پسر بنام ابوالفضل داريم.

علاقه شديدي به كتاب دارم و خيلي دوست دارم آنچه خواندم و ياد گرفتم را با ديگران به اشتراك بگذارم.

من در رشته آمار تا دوره كارداني تحصيل كردم و در رشته روانشناسي گرايش باليني تا دوره كارشناسي ارشد تحصيل كردم. همسرم نيز تا مقطع كارشناسي ارشد روانشناسي عمومي تحصيل كرده است.

موضوع پايان نامه من در مقطع ارشد، رورشاخ بود كه از لينك زير ميتوانيد مقاله حاصل از آن را دانلود و مطالعه فرماييد.

دانلود مقاله

 

يك آرزو:

هميشه دوست داشتم يك منبع آنلاين فارسي در حوزه آموزش تخصصي روانشناسي ميبود تا دانشجويان نيازهاي آموزشي و پژوهشي خودشان را مرتفع سازند. اينجا، همانجا است.

علي نوري

موسس سايت علمي آموزشي روانشناسي

اندیشه فاز یک خیابان دهم غربي كوچه سپند پلاك 12

 

مجوز

logo-samandehi
Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
بالا