مبانی نظری اسکیزوفرنی مبتنی بر DSM-5

هیچ اختلال روانی پیچیده ­تر و عجیب ­تر از اسکیزوفرنی وجود ندارد. اسکیزوفرنی یک اختلال واحد نیست، بلکه مجموعه­ هایی از روان­پریشی­ هاست که با مجموعه­ ای از نشانه­ های مختلف مشخص می­شود که غرابت شدیدی در ادراک، تفکر، عمل، خودپنداره و شیوه ارتباط برقرار کردن با دیگران از آن جمله است.

 

 

این اختلال ناتوان کننده معمولا در اوخر نوجوانی یا اوایل جوانی پدیدار گردیده، روند اجتماعی شدن و رشد مهارت­ های زندگی را مختل نموده و سبب افزایش انزوای اجتماعی و ناکامی در ایفای نقش­ های اجتماعی می­گردد. به دلیل شیوع زودرس بیماری و ایجاد اختلال در همه عمر و نیاز به مراقبت­ های پیوسته و پیگیر، اختلال یاد شده هزینه­ های هنگفت و فزاینده­ای را بر سامانه بهداشتی-روانی وارد می­کند. به طوری که بیماران مبتلا به اسکیزوفرنی همواره نیمی از تخت­ های بیمارستان­ های روانی را اشغال می­کنند. 

 

این بیماری اغلب به عنوان توهم­ های شنیداری، پارانویید یا هذیان­های عجیب­ و غریب یا صحبت کردن و تفکر درهم ریخته با اختلال قابل توجه در عملکرد شغلی یا اجتماعی پدیدار می­شود که سالیانه یک درصد از جمعیت جهان را تحت تاثیر قرار می­دهد.

 

پیشینه نظری اسکیزوفرنی:

 

پیشینه نظری اسکیزوفرنی شامل ۲۴ صفحه است که از منابع مختلف و جدید استخراج شده است و مبتنی بر DSM-5 میباشد. نوع فایل به صورت ورد (Word) میباشد و قابل ویرایش است.

 

 

منابع در متن و آخر متن با فرمت APA ذکر شده است.

 

پیشینه نظری اسکیزوفرنی شامل آیتم­ های زیر است:

 

۱. تعریف اسکیزوفرنی

 

۲. تاریخچه اسکیزوفرنی

 

۳. تشخیص اسکیزوفرنی

 

۴. نظریه هایی در مورد اسکیزوفرنی

 

۵. علل ایجاد اسکیزوفرنی

 

۶. زیست شناسی اسکیزوفرنی

 

۷. علایم اسکیزوفرنی

 

۸. مراحل اسکیزوفرنی

 

۹. شیوع اسکیزوفرنی

 

۱۰. شیوع اسکیزوفرنی

 

۱۱. درمان اسکیزوفرنی

 

  

پشتيباني محصول: در صورت عدم دانلود با شماره 09120379513 تماس بگيريد.

 

گارانتي بازگشت وجه: چنانچه محصول خريداري شده مورد رضايت شما نبود كافيست با شماره تلفن 09120379513 تماس حاصل كنيد. مبلغ شما همان روز عودت داده ميشود و سوالي نيز پرسيده نخواهد شد.

پیشینه نظری اسکیزوفرنی مبتنی بر DSM-5
پیشینه نظری اسکیزوفرنی مبتنی بر DSM-5پیشینه نظری اسکیزوفرنی شامل ۲۴ صفحه است که از منابع مختلف و جدید استخراج شده است و مبتنی بر DSM-5 میباشد. نوع فایل به صورت ورد (Word) میباشد و قابل ویرایش است. منابع در متن و آخر متن با فرمت APA ذکر شده است. پیشینه نظری اسکیزوفرنی شامل آیتم¬های زیر است: ۱. تعریف اسکیزوفرنی ۲. تاریخچه اسکیزوفرنی ۳. تشخیص اسکیزوفرنی ۴. نظریه هایی در مورد اسکیزوفرنی ۵. علل ایجاد اسکیزوفرنی ۶. زیست شناسی اسکیزوفرنی ۷. علایم اسکیزوفرنی ۸. مراحل اسکیزوفرنی ۹. شیوع اسکیزوفرنی ۱۰. شیوع اسکیزوفرنی ۱۱. درمان اسکیزوفرنی
توضیحات بیشتر
قیمت : 30000 تومان

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 https://master-phd.ir/index.php/about-us
يك آرزو: 
هميشه دوست داشتم يك منبع آنلاين فارسي در حوزه آموزش تخصصي روانشناسي ميبود تا دانشجويان نيازهاي آموزشي و پژوهشي خودشان را مرتفع سازند. اينجا، همانجا است.
علي نوري  
موسس سايت علمي آموزشي روانشناسي

اندیشه فاز یک خیابان دهم غربي كوچه سپند پلاك 12

 

مجوز

logo-samandehi
Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
بالا