مباني نظري سرطان

مبانی نظري سرطان در 25 صفحه گردآوری (13 صفحه مطلب خالص) شده است و فرمت فایل نیز word بوده که قابل ویرایش میباشد. ضمنا از آنجا که ممکن است فایل ورد در برخی سیستمها با به هم ریختگی مواجه شود فایل pdf نیز ایجاد شده است تا این مشکل حل شود.

از مبانی نظری سرطان میتوان در فصل دوم پایان نامه ها و مقالات خود استفاده کنید و بخش اعظم پایان نامه که بسیار نیز وقت گیر است در زمان کمتری به پایان برسد.

  

تیتر مطالب مبانی نظری سرطان عبارتند است:

 

 

سرطان

تاريخچه سرطان

ميزان شيوع و انواع رايج سرطان

شيمي درماني

راديوتراپي

پيوند مغز استخوان

علت شناسي سرطان

عوامل رواني و اجتماعي در ايجاد و  پيشروي سرطان

تاثير عوامل روانشناختي در بهبود سرطان

تحقيقات انجام شده داخلي و خارجي

 

 شایان ذکر است تمامی منابع استفاده شده به روش APA در آخر پاراگراف ها و انتهای مطلب ذکر شده است.

پشتيباني محصول: در صورت عدم دانلود با ايميل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  مكاتبه فرماييد.

 

گارانتي بازگشت وجه: چنانچه محصول خريداري شده مورد رضايت شما نبود كافيست با شماره تلفن 09120379513 تماس حاصل كنيد. مبلغ شما همان روز عودت داده ميشود و سوالي نيز پرسيده نخواهد شد.

 

 بخشي از مباني نظري سرطان

 

سرطان یکی از انواع شایع بیماری های غیر عفونی است که وجه تمایز آن با بیماری های مزمن دیگر اختلال در سرعت تکثیر و تمایز سلولی است. سرطان می تواند در هر سنی با حمله به بافت های مجاور در بدن موجب بیماری و مرگ گردد(کری و همکاران،2012). سازمان بهداشت جهانی (2018) سرطان را به عنوان یک اصطلاح عمومی برای طیف وسیعی از بیماری ها در نظر می گیرد که می تواند هر قسمتی از بدن را تحت تاثیر قرار دهد. یکی از ویژگی های به کار برده شده در تعریف سرطان، تولید سریع سلول های غیر طبیعی است که در بافت های غیر عادی رشد می کنند و می توانند به قسمت های مجاور حمله کرده و به عضو های دیگر انتشار پیدا کنند.

هنگامی که سرطان پیشرفت می کند این روند به صورت منظم تر رخ می دهد. هنگامی که سلول ها بیشتر و بیشتر غیر عادی می شوند، سلول های قدیمی و آسیب دیده زمانی که باید نابود شوند نجات پیدا می کنند و سلول های جدید زمانی که مورد نیاز نیستند شکل می گیرند. سلول های دیگر نیز بی وقفه تقسیم می شوند و تومور ها را تشکیل می دهند. خصوصیات یک تومور سرطانی بدخیم عبارتند از: رشد و تقسیم مداوم سلول ها در غیاب وجود علامت، تقسیم سلولی محدود، تهاجم به بافت ها و تشکیل متاستاز. در بیان ساده تر میلیون ها سلول در بدن ما تقسیم می شوند و در این میان خطاهایی رخ می دهند. بدن برای جبران این خطاها از سیستم ترمیم درونی خود استفاده می کند.مشکل زمانی رخ می دهد که خطاهای رخ داده در تقسیم سلولی شناسایی نمی شوند و یک سلول نابهنجار بدن را از نظام تعادل طبیعی خود خارج می کند و این DNA نابهنجار اجازه ی تقسیم و تکسیر پیدا می کند و موجب شکل گیری بیماری سرطان می گردد.

مباني نظري سرطان
مباني نظري سرطانپشتيباني: 09120379513 لطفا بعد ازساعت 15 فقط پيامك بدهيد.
توضیحات بیشتر
قیمت : 30000 تومان

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 https://master-phd.ir/index.php/about-us
يك آرزو: 
هميشه دوست داشتم يك منبع آنلاين فارسي در حوزه آموزش تخصصي روانشناسي ميبود تا دانشجويان نيازهاي آموزشي و پژوهشي خودشان را مرتفع سازند. اينجا، همانجا است.
علي نوري  
موسس سايت علمي آموزشي روانشناسي

اندیشه فاز یک خیابان دهم غربي كوچه سپند پلاك 12

 

مجوز

logo-samandehi
Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
بالا