محصولات

 • پروتکل درمانی
 • پرسشنامه
 • پکیج آموزشی
 • پیشینه پایان نامه
     اختلال های اضطرابی (Anxiety disorders) از شایع ترین اختلال های روانپزشکی است. ابتلای زنان تقریبا دو برابر مردان است و در ایالات متحده حدود 30 میلیون نفر دچار این اختلالات هستند.      اختلال
7/06/1397
0
پرسشنامه افسردگی توسط بک به منظور سنجش شدت افسردگی در بزرگسالانی که تشخیص اختلال افسردگی را دریافت کرده‌اند، طراحی و تدوین شده است. این پرسشنامه دارای 21 سوال می باشد و بر اساس طیف چهار گزینه ای
در این پکیج آموزشی دکتر صاحبی به بررسی 23 باور غلط زوجین از دیدگاه گاتمن میپردازد. از نظر گاتمن یکی از عوامل دخیل در اختلالات زناشویی وجود باورهای غلط در این زمینه است که حل و اصلاح این باورها
مبانی نظری و تجربی خلاقیت در 23 صفحه گردآوری شده است و فرمت فایل نیز word بوده که قابل ویرایش میباشد. ضمنا از آنجا که ممکن است فایل ورد در برخی سیستمها با به هم ریختگی مواجه شود فایل pdf نیز ایجاد
خود مدیریتی: چگونه کار خودمان را مدیریت کنیم؟

یکی از واقعیت‌های دنیای امروز این است که مدیریت و رهبری کردن فقط مختص مدیران و رهبران نیست و هر فردی می‌تواند و باید خود را مدیریت و رهبری کند

و به این وسیله از مدیریت و رهبری شدن توسط دیگران بی نیاز شود. در واقع، این خود افراد هستند که می‌توانند با خودمدیریتی، تمام زندگی و کارشان را در اختیار بگیرند و به این وسیله استقلال و اقتدار خود را چه در خانه و چه در محل کار حفظ کنند.

  

در این میان، همه شما می‌توانید با به کاربستن توصیه‌هایی که در ادامه خواهد آمد کارتان را خودتان مدیریت کنید تا نیازی نباشد دیگران شما و کارتان را مدیریت کنند:

 

 1. به هر فرصت جدیدی که در محل کارتان برای شما پیش می‌آید به عنوان یک تجربه هیجان آور و یک زندگی جدید بنگرید و نه یک تهدید و خطر. همیشه در برخورد با موقعیت‌های جدید به این نکته توجه کنید که آنها فرصت‌هایی هستند برای بروز بخشی نهفته از توانایی‌ها و پتانسیل‌های شما که تا کنون از دید دیگران پنهان مانده است.

 

 1. اگر نگران و دلواپس پروژه‌های آینده هستید، بهتر است پا پیش بگذارید و آن پروژه‌ها را هرچه سریع‌تر اجرا کنید. در این صورت است که آنها دیگر باعث استرس و نگرانی شما نخواهند شد.

 

 1. عادت کنید هر کاری را که شروع می‌کنید حتما به پایان برسانید و هیچ کاری را هر چقدر هم که سخت و طاقت فرسا باشد، نیمه‌کاره رها نکنید. ناتمام رها کردن کارها هم نشانه ضعف شماست و هم به معنای هدر رفتن انرژی و وقتی است که برای انجام آن صرف کرده‌اید.

 

 1. هیچ زمانی را در محل کارتان بلا استفاده و بیهوده تلف نکنید و همیشه کاری برای انجام دادن آماده داشته باشید حتی اگر آن کار تایپ کردن یک گزارش یا خواندن یک صفحه کتاب باشد. همیشه ضرب‌المثل معروف «وقت طلاست» را به یاد داشته باشید.

 

 1. همیشه منتظر صدور فرمان و دستور از طرف مدیر مافوق خود نباشید، بلکه خودتان پا پیش گذاشته و به مافوق خود پیشنهاد دهید. در این حالت ابتکار عمل با شما خواهد بود و شما خواهید توانست کارها را آن طور که مطلوب و مقبول خودتان است به پیش ببرید.

 

 1. در همه حال خود را به صورت یک کارمند حرفه‌ای و کاربلد نشان دهید که با اعتماد به نفس و تسلط کارهایش را انجام می‌دهد و سعی کنید که واقعا چنین باشید. ناشی بودن یا ناشی نشان دادن خود در محل کار، شخصیت و جایگاه شما را زیر سوال می‌برد و به هیچ عنوان مسوولیت‌هایی که بر عهده دارید را از شما سلب نمی‌کند و در نهایت نیز دیگران را نسبت به شما بی‌اعتماد می‌سازد.

 

 1. از نگرانی و دلهره در مورد آنچه ممکن است در محل کارتان برای شما اتفاق بیفتد پرهیز کنید چرا که بسیاری از چیزهایی که نگران روی دادن آنها هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد. خوش‌بین بودن نسبت به آینده باعث می‌شود تا بسیاری از اتفاقات بد برایتان رخ ندهد.

 

منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 https://master-phd.ir/index.php/about-us
يك آرزو: 
هميشه دوست داشتم يك منبع آنلاين فارسي در حوزه آموزش تخصصي روانشناسي ميبود تا دانشجويان نيازهاي آموزشي و پژوهشي خودشان را مرتفع سازند. اينجا، همانجا است.
علي نوري  
موسس سايت علمي آموزشي روانشناسي

اندیشه فاز یک خیابان دهم غربي كوچه سپند پلاك 12

 

مجوز

logo-samandehi
Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
بالا