متاسفانه بخش مهمي از باورهاي ما نسبت به خودمان منفي است اين باورها منجر به كاهش عزت نفس و اعتماد به نفس مان ميشود و مانع مهمي در پيشرفت و ارتقاي ما خواهد شد.

یک مقاله تحقیقی روشی برای تبادل اطلاعات و آگاه کردن دیگران از نتیجه تحقیقات انجام گرفته شده است. مقاله به عنوان شیوه‌ای برای بیان جزئیات داده‌هایی است که شما به واسطه انجام تحقیقات علمی آن‌ها را جمع‌آوری کرده‌اید.

يك مقاله مراحلي دارد كه به شرح ذيل است:

اختلال شخصیت وابسته یکی از اختلالات  شخصیت محسوب  میشود. بیماران مبتلا در رسیدن به استقلال شخصی ناتوان هستند. هنگامی که در انتهای رابطه ای صمیمانه با خطر تنهایی مواجه میشوند، احساس شدید وحشت، ترسو درماندگی به آنان دست میدهد.

کورتیزول هورموني است که عمدتا در زمان استرس منتشر می شود و دارای بسیاری از توابع مهم در بدن ميباشد. داشتن تعادل مناسب کورتیزول برای سلامتی انسان ضروری است و اگر غده فوق کلیه کورتیزول بیش از حد یا خیلی کم تولید کند، می تواند مشکلاتي ایجاد کند.

 هرزه‌نگاری تجسم و نمایش بی‌پرده از رفتار جنسی باهدف هیجان، تحریک یا ارضای جنسی است که در قالب‌های مختلف ازجمله کتاب، عکس، پویانمایی، مجسمه، متن، نقاشی، فیلم، بازی و مجله ارائه می‌شود.

 مصاحبه شغلی اولین قدم و در واقع مهم ترین گام برای ورود به بازار کار است اینکه در اولین برخورد با رئیس آینده تان چه بپوشید، چه بگویید و چطور برخورد کنید بسیار مهم است و نگرش او نسبت به شخصیت شما را شکل می دهد.

در این مقاله به بررسی ۹ مورد از اشتباهات رایج مصاحبه استخدامی میپردازیم که اکثر داوطلبان آن را مرتکب میشوند و متاسفانه تاثیر منفی بر پذیرش آنان دارد.

سروتونین، مادّه شیمیایی مهمی در مغز است که به عنوان «انتقال‌دهنده عصبی» شناخته می‌شود.

دوپامین یک نوع پیام رسان (نوروترانسمیتر) عصبی است که در برخی بیماری­ها از قبیل افسردگی و اسکیزوفرنی به عنوان یکی از علل اصلی یاد میشود.

نوراپی نفرین هورمون استرس است و باعث افزایش ضربان قلب، انقباض عروق ، انبساط راه‌های هوایی و افزایش قند خون شده و در بروز واکنش جنگ و گریز  سیستم عصبی سمپاتیک موثر است.

 https://master-phd.ir/index.php/about-us
يك آرزو: 
هميشه دوست داشتم يك منبع آنلاين فارسي در حوزه آموزش تخصصي روانشناسي ميبود تا دانشجويان نيازهاي آموزشي و پژوهشي خودشان را مرتفع سازند. اينجا، همانجا است.
علي نوري  
موسس سايت علمي آموزشي روانشناسي

اندیشه فاز یک خیابان دهم غربي كوچه سپند پلاك 12

 

نماد

مجوز

logo-samandehi
Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
بالا